Belt Testing March 2020

First Name Last Name Next Grade Time
Dexter Fox White and Orange 8.00am
Maya Mansour White and Orange 8.00am
Amanda Pucke White and Orange 8.00am
Ioana Walden White and Green 8.45am
Arlo Cooke White and Blue  9.30am
Ted Levens White and Blue 9.30am
Evan Puckys White and Blue 9.30am
Frankie List White and Blue 9.30am
Aria Wright White and Blue 9.30am
William Dewey White and Purple 10.15am
Lara Taylor White and Purple 10.15am
Ava Perry White and Brown 10.15am
William Woods Red and White 11.00am
Jenson Dedynski Red and White 11.00am
Scarlett Dedynski Red and White 11.00am
Filip Wojdyga Red and White 11.00am
Callum Elms Red and White 11.00am
Mateus Nunes Red and White  11.00am
Finley Elms Red and White 11.00am
Keeley Austin Red and White 11.00am
Ammar Abbo Red and White 11.45am
Asreen Abbo Red and White 11.45am
Sareen Abbo Red and White 11.45am
Robyn Forth Red and White 11.45am
Vilius Grazeliunas Red and White 11.45am
Domas Gustas Red and White 11.45am
Neidas Jonusas Red and White 11.45am
Zi Yi Lin Red and White 11.45am
Finn Thompson Red and White 11.45am
Jacob Robson Orange and White 12.30pm
Esme Williamson Orange 12.30pm
Nathan Howarth Orange 12.30pm
First Name Last Name Next Grade Time
Mohamed Mansour Yellow and White 8.00am
Jawad Jaber Yellow and White 8.00am
Kate Keisele Yellow and White 8.00am
Didzis Keislis Yellow and White 8.00am
Bobby Nash Yellow and White 8.00am
Oscar Owen Yellow and White 8.00am
Dorian Bartniak Yellow and White 8.00am
Natalie Riviere Red 9.00am
Sarah Sindall Yellow  9.00am
Rebecca Shaw Yellow 9.00am
Olivia Mae Brudenell Yellow 10.00am
Charlie Couzens Yellow 10.00am
Leo Longley Yellow 10.00am
Lewis Longley Yellow 10.00am
Isabella Robson Yellow 10.00am
Arvydas Blazys Yellow 10.00am
Paulo Beltrame Red and White 11.00am
Oliver Brown Red and White 11.00am
Emily Beeton Red and White 11.00am
James Thurling Red and White 11.00am
Diogo Branquinho Red and White 11.00am
Adam Beeton Red and White 11.00am
Charlie Carrington Red and White 11.00am
Angelo Brudenell Red and White 11.00am
Allegra Benjamin Red and White  11.00am
Tiago Freitas Red 11.45am
Freddie Burtt Red 11.45am
Collier Hood-Greer Red 11.45am
Damijanas Luksas Red 11.45am
Karmelas Luksas Red 11.45am
Max Majewski Red 11.45am
Julia Musial Red 11.45am
Sophie Neal Red 11.45am
Leo Earp Red 11.45am
Ananya Sahoo Red 12.30pm
Daniel Alburey Red 12.30pm
Herbie Bailey Red 12.30pm
James Eagers Red 12.30pm
Molly Eagers Red 12.30pm
Jackson Boyne Red 12.30pm
Lexey Williams Red 12.30pm
Tajus Jankauskas Blue 1.15pm
Jason Brudenell Purple 1.15pm
Harry Eales Purple 1.15pm
Joshua Leonard Purple 1.15pm
Archie Sindall Purple 1.15pm
James Dodds Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Aaron Leonard Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Ashton Nicholls Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Kian Nicholls Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Morgan Page Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Liberty Schaedel Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Jack Tarney Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Scarlett Tarney Junior Black Belt and Red Star 2.30pm
Isabelle Ramsden Junior Black Belt and Orange Star 3.30pm
Jolie Franks Junior Black Belt and Orange Star 3.30pm
Denas Jankauskas Junior Black Belt and Orange Star 3.30pm
Casey Stone Junior Black Belt and Green Star 3.30pm